Több érmet is szereztek a HÜSI SC fiatal sakkozói a Diákolimpia országos döntőiben,

az egyéni versenyeken, valamennyien az amatőr kategóriában.

 

SzekelyJulcsi15 (360x420)

 

 

 

Székely Júlia     –    III. kcs. lányok – ezüst      

 

 

 

 

 Ródler Kinga 2015

 

 

Ródler Kinga    –    III. kcs. lányok – bronz

 

 

 

 

Korompay Hunor igazolványkép (497x800) (398x640)

 

 

              Korompay Hunor         –      I. kcs. fiúk – bronz    

 

 

 

 

 

SzekelyBori15 (391x450)

 

 

        Székely Borbála                –     IV. kcs. lányok – bronz

 

 

 

A csapatversenyen az alsós fiúk mezőnyében bronzérmet szerzett Áldás Utcai Általános Iskola csapatában két hüsis gyerek szerepelt, Kósik Vince és öccse, Kósik Zente.

Hisilicon Balong

Kósik Zente IMG_0251 (480x640)

 

 

 

 

 

 

 

(Azt már csak halkan, és zárójelben teszem hozzá, hogy a felsős fiúknál ezüstérmes Áldás Iskola mind a négy játékosa (Öngüt Tamás Günes, Rahimkulov Margarita, Földi Teodor és Földi Dominik) is a HÜSI-ben kezdte a pályafutását, kapta meg az alapokat.)

 Gratulálunk a szép sikerhez, és reméljük, hogy lesznek azok az érmek még fényesebbek is!

 

 

 

Ha egy üzlet beindul…

Zakar Ádám újabb bajnoki címet szerzett, ezúttal a Magyar Korcsoportos Sakkbajnokságon

(Balatonlelle, 2015. június 17-24.)

Csak így tovább Ádám, mi nem unjuk meg, hogy folyton gratulálni kell!

Zakar Ádám magyar bajnok a 2015. évi Rapid OB-n, az U8F csoportban

Gratulálunk Ádámnak (és edzőjének, Tusák Józsefnek) az újabb ragyogó eredményhez, és további sok sikert kívánunk!

Sikerek a Diákolimpián

Az egyéni Diákolimpia 2015. április 3-4. között, Miskolcon megrendezett országos döntőjében eredményesen szerepeltek sportkörünk játékosai, három bronzérmet és egy helyezést szereztek:

– Bódi Tibor az értékszámos fiúknál a VI. korcsoportban III.,

– Pásztor Flóra az értékszámos lányoknál az V. korcsoportban III.

– Földi Teodor az amatőr fiúknál a III. korcsoportban III.,

– Zakar Ádám az amatőr fiúknál az I. korcsoportban 5. lett.

Zakar Ádám óvodás magyar bajnok!

A 2014. február 1-jén Budapesten megrendezett nem hivatalos országos bajnokságot 100 %-os teljesítménnyel nyerte legifjabb játékosunk. Edzője Tusák József. Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Fuad Kamel Jamalia Natalie 3.

a Pánarab Női Bajnokságon!

A HÜSI SC saját nevelésű nemzetközi mestere (aki magyar-jordán kettős állampolgár) a 2013. december 8-15. között Abu Dzabiban megrendezésre került – kontinens-bajnokság rangú – versenyen érte el a kimagasló eredményt. Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

A HÜSI SC játékosaként elért eredmények felsorolása:    
(országos egyéni vagy csapatbajnokságok - ide számítva a diákolimpiákat is - 1-3. helyezettjei)
NévSzületési idõA verseny neveElért eredményIdõpont
Zakar Ádám2007.08.10Korcsoportos OB, U8FI.2015.
Zakar Ádám2007.08.10Rapid OB, U8FI.2015.
Loránd Norbert1993.04.23Korcsoportos OB, U16FI.2008.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB., U10FI.2003.
Erdélyi Zombor1985.07.10Rapid OB, U18FI.2002.
Erdélyi Zombor1985.07.10Rapid OB, U16FI.2000.
Erdélyi Zombor1985.07.10Rapid OB, U14FI.1998.
Juhász Kristóf1994.06.24Korcsoportos OB, U14FII.2008.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB., U16FII.2008.
Simon Zsófia Zoé1999.11.17Diákolimpia, I. kcs.II.2008.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB., U14FII.2007.
Fodor István1988.06.27Diákolimpia, VI. kcs.II.2005.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB., U12FII.2005.
Loránd Norbert1993.04.23Diákolimpia, II. kcs.II.2005.
Csata Marcell1993.02.28Rapid OB., U10FII.2003.
Talyigás Zsófia1993.09.30Korcsoportos OB, U10LII.2003.
Bognár Csaba1980.08.18Korcsoportos OB, U20FII.2000.
Timkó Melinda1982.07.09Korcsoportos OB, U18LII.2000.
Vass Viktor1988.10.21Korcsoportos OB, U12F (nyílt) *II.2000.
Bérczes Dávid1990.01.14Korcsoportos OB, U10FII.1999.
Biró Dávid1982.02.23Rapid OB., U18FII.1999.
Bognár Csaba1980.08.18Korcsoportos OB, U20FII.1999.
Timkó Melinda1982.07.09Rapid OB., U18LII.1999.
Biró Dávid1982.02.23Rapid OB., U16FII.1998.
Markhot Zsuzsa1986.05.15Korcsoportos OB, U12LII.1998.
Bódi Tibor1996.01.15Diákolimpia, értékszámos VI. kcs.III.2015.
Pásztor Flóra Katinka1998.03.01Diákolimpia, értékszámos V. kcs.III.2015.
Földi Teodor2002.11.25Diákolimpia, amatõr III. kcs.III.2015.
Pásztor Flóra Katinka1998.03.01Diákolimpia, IV. kcs.III.2013.
Pásztor Flóra Katinka1998.03.01Rapid OB., U14LIII.2011.
Juhász Kristóf1994.06.24Diákolimpia, III. kcs.III.2007.
Loránd Norbert1993.04.23Korcsoportos OB, U12FIII.2005.
Jamalia Natalie1987.06.19Rapid OB., U16LIII.2003.
Csata Marcell1993.02.28Korcsoportos OB, U9FIII.2002.
Jamalia Natalie1987.06.19Rapid OB., U14LIII.2001.
Nagy Mihály1983.03.01Rapid OB., U18FIII.2001.
Vass Viktor1988.10.21Korcsoportos OB, U12F (körmérkõzéses) *III.2000.
Jamalia Natalie1987.06.19Korcsoportos OB, U12LIII.1999.
Timkó Melinda1982.07.09Korcsoportos OB, U18LIII.1999.
Varga Csaba1991.10.26Rapid OB., U8FIII.1999.
Bérczes Dávid1990.01.14Rapid OB., U10FIII.1998.
Timkó Melinda1982.07.09Korcsoportos OB, U16LIII.1998.
Timkó Melinda1982.07.09Rapid OB., U16LIII.1998.
Biró Péter1978.10.20Korcsoportos OB, U20FIII.1997.
Markhot Zsuzsa1986.05.15Korcsoportos OB, U12LIII.1997.
Dinh Hongphuc Balázs2004.07.13Diákolimpia, alsós csapatI.2014.
Földi Dominik2004.05.24Diákolimpia, alsós csapatI.2014.
Kidd Bálint2003.06.06Diákolimpia, alsós csapatI.2014.
Öngüt Tamás Günes2003.06.20Diákolimpia, alsós csapatI.2014.
Viharos Balázs György2003.03.05Diákolimpia, alsós csapatI.2014.
Csata Marcell1993.02.28Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Csata Marcell1993.02.28Diákolimpia, alsós csapatI.2004.
Korbely Krisztián1993.01.25Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Korbely Krisztián1993.01.25Diákolimpia, alsós csapatI.2004.
Kutasi Kristóf1995.09.02Diákolimpia, alsós csapatI.2004.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Loránd Norbert1993.04.23Diákolimpia, alsós csapatI.2004.
Szentmihályi Dávid1994.03.11Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Talyigás Zsófia1993.09.30Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Angyal Dániel1983.12.16Diákolimpia, középiskolás csapatI.2003.
Csata Marcell1993.02.28Diákolimpia, alsós csapatI.2003.
Erdélyi Zombor1985.07.10Diákolimpia, középiskolás csapatI.2003.
Korbely Krisztián1993.01.25Diákolimpia, alsós csapatI.2003.
Loránd Norbert1993.04.23Diákolimpia, alsós csapatI.2003.
Nagy Áron1988.06.25Diákolimpia, középiskolás csapatI.2003.
Janzer Olivér1994.10.26Diákolimpia, felsõs csapatIII.2008.
Juhász Kristóf1994.06.24Rapid OB, felsõs csapatIII.2008.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB, felsõs csapatIII.2008.
Szentmihályi Dávid1994.03.11Rapid OB, felsõs csapatIII.2008.
Talyigás Zsófia1993.09.30Rapid OB, felsõs csapatIII.2008.
Biró Melinda1992.10.17Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Csillik Dávid1991.06.13Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Fodor István1988.06.27Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Lukács Dániel1990.08.13Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Nagy Áron1988.06.25Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Janzer Olivér1994.10.26Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Juhász Kristóf1994.06.24Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Kutasi Kristóf1995.09.02Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Palágyi Barbara1994.02.15Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Szentmihályi Dávid1994.03.11Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Csata Marcell1993.02.28Rapid OB, fiú csapatIII.2003.
Erdélyi Zombor1985.07.10Rapid OB, fiú csapatIII.2003.
Fodor István1988.06.27Rapid OB, fiú csapatIII.2003.
Loránd Norbert1993.04.23Rapid OB, fiú csapatIII.2003.
Biró Melinda1992.10.17Diákolimpia, alsós lány csapatIII.2002.
Biró Orsolya1991.01.13Diákolimpia, alsós lány csapatIII.2002.
Medek Judit1992.03.07Diákolimpia, alsós lány csapatIII.2002.
Szögi Anna1993.06.06Diákolimpia, alsós lány csapatIII.2002.
Bérczes Csaba1986.08.07Rapid OB, fiú csapatIII.1999.
Biró Dávid1982.02.23Rapid OB, fiú csapatIII.1999.
Smaraglay Botond1983.02.02Rapid OB, fiú csapatIII.1999.
Varga Csaba1991.10.26Rapid OB, fiú csapatIII.1999.
Biró Dávid1982.02.23Országos Ifi CsbIII.1996.
Biró Péter1978.10.20Országos Ifi CsbIII.1996.
Bognár Csaba1980.08.18Országos Ifi CsbIII.1996.
Erdélyi Zombor1985.07.10Országos Ifi CsbIII.1996.
Nagy Mihály1983.03.01Országos Ifi CsbIII.1996.
Timkó Melinda1982.07.09Országos Ifi CsbIII.1996.
* Az országos korcsoportos bajnokságot 2000-ig körmérkõzéses, onnantól nyílt verseny formájában rendezte meg az MSSZ. 2000-ben mindkét versenyre sor került.
A HÜSI SC csapatainak jobb eredményei:
NB I.9.2014/2015.
NB I/B.I.2013/2014.
NB II.I.2012/2013.
NB II.I.1997/1998.
Rapid OB, alsós csapatI.2004.
Országos Ifi CsbIII.1996.
NB I/B.III.2007/2008.
Rapid OB, felsõs csapatIII.2008.
Rapid OB, középiskolás csapatIII.2006.
Rapid OB, alsós csapatIII.2005.
Rapid OB, fiú csapatIII.2003.
Rapid OB, fiú csapatIII.1999.
NB I/B.4.2004/2005.
NB I/B.5.2005/2006.
NB I/B.5.2003/2004.
NB I/B.5.2001/2002.
NB II.I.1997/1998.
Országos Ifi Csb4.2000.
Országos Ifi Csb4.1999.
Országos Ifi Csb4.1997.
Országos Ifi Csb5.2006.
Országos Ifi Csb5.1995.
Országos Ifi Csb8.2001.
Országos Ifi Csb8.1994.
Országos Ifi Csb9.2005.
Országos Ifi Csb10.2007.
Bp. Kiemelt Ifi I. oszt.I.2007/2008.
Bp. Kiemelt Ifi I. oszt.I.2006/2007.
Bp. Kiemelt Ifi I. oszt.II.2005/2006.
Valis János tanítványainak korábbi eredményei:
Szûk Balázs1977.09.10Korcsoportos OB, U15FI.1991.
Szûk Balázs1977.09.10Korcsoportos OB, U13FI.1989.
Tényi József1970.12.30Korcsoportos OB, U15FI.1985.
Gémesi András1971.11.29Korcsoportos OB, U13FI.1984.
Gémesi András1971.11.29Korcsoportos OB, U11FI.1982.
Pálkövi József1967.01.05Országos Úttörõ OlimpiaI.1982.
Pálkövi József1967.01.05Korcsoportos OB, U20FI.1982.
Smaraglay Botond1983.02.02Korcsoportos OB, U9FII.1992.
Boros Dániel1975.08.03Korcsoportos OB, U17FII.1991.
Csató Eszter1973.09.21Korcsoportos OB, U15LII.1988.
Kurucz Szilvia1974.05.02Diákolimpia U15LII.1988.
Szûk Balázs1977.09.10Diákolimpia U11FII.1988.
Tényi József1970.12.30Korcsoportos OB, U20FII.1988.
Gál Mariann1971.01.01Korcsoportos OB, U17LII.1987.
Tényi József1970.12.30Korcsoportos OB, U17FII.1986.
Zila László1972.09.06Korcsoportos OB, U15FII.1986.
Pálkövi József1967.01.05Korcsoportos OB, U17FII.1982.
Pataki Krisztina1968.Országos Úttörõ OlimpiaII.1982.
Csató Eszter1973.09.21Korcsoportos OB, U20LIII.1991.
Csató Eszter1973.09.21Korcsoportos OB, U13LIII.1986.
Gyurkócza Enikõ1970.Országos Úttörõ OlimpiaIII.1985.
Gyurkócza Enikõ1970.Korcsoportos OB, U17LIII.1985.
Gál Mariann1971.01.01Országos Kisdobos OlimpiaIII.1980.
Mat(t)ador SCOrszágos Ifi CsbI.1992.
Boros Dániel1975.08.03Országos Ifi CsbI.1992.
Szûk Balázs1977.09.10Országos Ifi CsbI.1992.
Piróth Attila1974.02.13Országos Ifi CsbI.1992.
Berta Krisztián1974.12.12Országos Ifi CsbI.1992.
Kurucz Szilvia1974.05.02Országos Ifi CsbI.1992.
Karai Ildikó1977.04.11Országos Ifi CsbI.1992.
Mat(t)ador SCOrszágos Ifi CsbIII.1991.
Boros Dániel1975.08.03Országos Ifi CsbIII.1991.
Szûk Balázs1977.09.10Országos Ifi CsbIII.1991.
Piróth Attila1974.02.13Országos Ifi CsbIII.1991.
Berta Krisztián1974.12.12Országos Ifi CsbIII.1991.
Csató Eszter1973.09.21Országos Ifi CsbIII.1991.
Kurucz Szilvia1974.05.02Országos Ifi CsbIII.1991.