A Hűvösvölgyi Sakkiskola Sport Club (HÜSI SC) sakktáborokat szervez gyerekeknek egy 6 napos, 5 éjszakás és egy 9 napos, 8 éjszakás turnusban, egy Balaton melletti, közvetlen ví­zparti, összkomfortos szállodában. Táborunkban minősítésre és sport­egyesületi tagságra való tekintet nélkül bárki részt vehet. Gyerekeket kí­sérő nélkül is fogadunk (felügyeletüket pedagógusok látják el), ugyanakkor igen kedvező ár – szolgáltatás arány mellett tudunk a sakkoktatásban részt venni nem kí­vánó családtagoknak is nyaralási lehetőséget ajánlani. A sakkfoglalkozások részeként egy 20-20 perces gondolkodási idejű, gyakorló jellegű rapid versenyre is sor kerül (külön nevezési dí­j nélkül), de az augusztusi turnusban választható az ugyanott megrendezésre kerülő XXIII. Talentum Kupa bármelyik csoportja is, kedvező nevezési dí­jjal. (Ezt a két rendezvényt össze is lehet kötni.)

Időrend:

Sakktábor Siófok / “A” turnus:  július 2-7.  (ellátás a vasárnapi vacsorától a pénteki ebédig)

Sakktábor Siók / “B” turnus:  augusztus 21-29.  (ellátás a hétfői vacsorától a keddi ebédig)

(Korában már  meghirdettünk egy turnust, amely Balatonföldváron lesz, június 19-25. között.)

A részletes kiírás itt olvasható.

ezüstpart6

ezüstpart2ezüstpart7